Predlžovanie

Predlžovanie vlasov

Túžba každej ženy je mať krásne vlasy. Už v minulosti sa dlhé vlasy považovali za ideál krásy a preto nie nadarmo sa hovorí "Vlasy, koruna krásy". 

Chcem dlhé vlasy, ako na to?

Rozhodli ste sa splniť si svoj sen o dlhých vlasoch? Alebo potrebujete vlásky len v určitých partiách zahustiť?Výborne, stáčí nás už len kontaktovať. Dohodneme si prvý temín na bezplatnú konzultáciu ktorá je dôležitá, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok. Detailne si prezrieme Vaše vlasy, zhodnotíme ich hustotu a dĺžku. Na základe týchto informácií vyberieme počet prameňov a vhodnú dĺžku nadpájaných vlasov. Spoločne prekonzultujeme farebný odtieň vlasov a zároveň nám poviete svoje predstavy, ako by mal finálny výsledok vyzerať. Na konci konzultácie dostanete cenovú ponuku.

Ako sa to robí?


Podľa odtieňa Vašich vlasov, či už chcete ostať pri svojej pôvodnej farbe ale zmeníme odtieň úplne, prispôsobíme farebne aj nadpojené vlasy. Porovnávanie a ladenie odtieňov robíme pomocou vzorkovíka vyvinutého špeciálne pre nadpájané vlasy. Vlasy nafarbíme, ošetríme, vysušíme a následne spravíme skúšku odtieňa. Pokiaľ sme prešli skúškou a všetko farebne sedí tak ako má, môžme pokračovať.

Nadpájanie vlasov robíme 3 spojmi. Najmenší NANORING (nie je vhodný pre hladké a jemné vlasy), stredný MICRORING (vhodný na všetky typy vlasov) a najväčší EUROLOCK (vhodný na všetky typy vlasov). Na prepoj sa chodí podľa potreby ale zväčša sú to 2 - 3,5 mesiaca. Dlhšie sa neodporúča nakoľko sa začínaju tvoriť dredy a prepoj môže byť komplikovaný. Na nadpájanie používame pravé ľudské vlasy ruského alebo európskeho pôvodu.

                                                                                     Spoj NANOring


                                                                                    Spoj MICROring


                                                                                   Spoj EUROlock

Čo sa stane keď nedodržíte čas prepoju?

Vaše vlasy budú postupne odrastať a nadpojené pramene spolu s nimi. Vlasy ktoré Vám vypadnú počas dňa, čo predstavuje 100 - 150 vlasov, ostavajú zachytené v spoji (pri prepoji sa tieto vlasy vyčesávajú). Čím dlhšie odkladáte prepoj, tým sa vlasy viac pletú do seba, dredujú sa. Dredovanie je spôsobené veľkými odrastmi, neschopnosťou prešesať si vlasy nad spojmi a v neposlednom rade sa nám vlasy dredujú v spánku otieraním sa o vankúš. Vlasy sa ničia, sú oslabené, lámu sa. Takýto prepoj je náročný, vlasy je nútné v najväščích dredoch nastrihávať nožnicami čo zapríčiňuje zriedenie a skrátenie Vašich vlasov. 

Buďte preto k svojim vlasom láskavé a doprajte im pravidelný prepoj. Jedine tak ostanú Vaše vlasy zdravé, silné a krásne.  

                                                                    Prepoj po 6 mesiach od nadpojenia.

A ako sa to nerobí?

Lákajú Vás reklamy na lacné predĺženie vlasov u Vás doma alebo doma u "kaderníčky" ? Sľubujú Vám kvalitu vlasov za enormne nízku cenu? Pozor! Neodborné nadpojenie Vám može vážne poškodiť Vaše vlasy. A aký je rozdiel medzi pravými ľudskými vlasmi a syntetickými vlasmi? Pravé ľudské vlasy môžete farbiť, odfarbovať, žehliť, kulmovať, natáčať, môžte s nimi robiť čokoľvek. A naopak, syntetické vlasy nemožno farbiť, odfarbovať, žehliť, kulmovať... Vyzerajú neprirodzene, motajú sa a dredujú.      

Starostlivosť

1. Ked'že predĺžené vlasy nie sú vyživované od korienka, teda zvnútra, je potrebné im dodávať výživu zvonka v podobe kvalitnej kozmetiky (vybranej podľa Vášho typu vlasu)  ktorá obsahuje šampón, kondicionér, fluid na ľahké rozčesanie a na záver olej.

2. Vlasy si neumývajte v predklone. Môže to spôsobiť extrémne zaťaženie korienkov a následné vypadnutie Vašich vlasov.  

3. Pri umývaní vlasov pokožku masírujte (prekrvením podporíte rast vlasov). Snažte sa dostať aj medzi spoje, následne všetky použité produkty dôkladne vymyte.

4. Na uterákom usušené vlasy aplikujeme fluid na ľahké rožčesávanie. Vlasy rozčesávame postupne od končekov ku korienkom. Na spoje netlačíme. Následne na rozčesané vlasy aplikujeme do celých dĺžok olej. Pokožke sa vyhýbame.

5. Vlasy nechajte voľne vyschnúť alebo ich vysušte fénom. Tento krok už necháme na Vás. :)

6. Pri žehlení alebo kulmovaní vždy používajte termo ochranu. Ochráni vlas pred vysušením a následným zlomením sa.

7. Prvé 2 týždne po nadpojení neodporúčame vyčesávať vysoké copy a drdoly. Korienky sú čerstvo zaťažené a nadpojené v smere rastu vlasov. Potrebujú si zvyknúť na váhu prameňov. 

8. Cca po 2 mesiacoch po nadpojení je spoj oveľa nižšie od pokožky a má tendenciu sa motať o spoje vedľa neho, tým vzniká spájanie prameňov/dredy. Predídeme tomu ručným rozdeľovaním prameňov (chytíme jeden prameň pri spoji, druhý prameň pri spoji a oddelíme ich od seba).

9. Pri zošmyknutí prameňov pramene nevyhadzujte. Je prirodzené že sa môže malý počet prameňov zošmyknúť. 

10. Na noc odporúčame vlasy zapletať do voľného copu. Predídete tým náhodnému priľahnutiu a následného vytrhnutiu prameňa.