NAŠE SLUŽBY

Predlžovanie vlasov


Dámsky strih


Farba, melír, balayage


Fotogaléria

Vaše premeny

Nové vlasy, nové JA. Či už sa rozhodnete pre oslnivý melír, úchvatný balayage, jedinečné farby, pre dlhé a husté vlasy vďaka nadpojeným prameňom alebo pre moderný krátky zostrih, sme tu pre Vás. 

Balayage. Jemné, prirodzené presvetlenie. Vlasy ako pobozkané od slnka. Pri zosvetlovaní tmavých vlasov nám zosvetlovač ťahá farbu do žlto-oranžových pigmentov a preto je dôležité zvoliť správne namiešaný toner, ktorý nám nežiadúci pigment "uhasí". Toner neobsahuje amoniak, preto sa z vlasov postupne vymyje. Po vymytí toneru budú Vaše vlasy svetlejšie. 

Melír, tónovanie a nakoniec nadpojenie 65 cm vláskov pomocou microringov, technikou zastudena. Použitých bolo 150 prameňov vlasov, pripravených k odtieňu vlasov klientky. Farebný odtieň sa prispôsobuje "zapochodu" v salóne tak, aby to všetko sedelo a dosiahli sme čo najlepší výsledok. 

Prirodzene dlhé vlásky zosvetlené technikou Babylight. Zvolená technika podčiarkla prirodzenú krásu vlasov, jemne ich presvetlila a dodala im život.

Ombré. Keď z tmavšieho odtieňu prechádzame do úplne svetlých tónov. Nadpojených 150 prameňov, 70 cm dlhých vlasov pomocou spojov microring. 

Nedorastajú Vám vlasy, sú oslabené a zvyknú sa lámať? Nadpojené pramene Vaše vlasy obalia a poskytnú im ochranu pred mechanickým poškodením ako je napríklad odieranie končekov o odev a následné zlomenie vlasu. A vlasy môžu bezpečne rásť... 

Krásne vlasy v každom veku. Vekom a hormonálnymi zmenami strácame hustotu vlasov. Vytráca sa ich vitalita, sú jemné a zdá sa nám že nadmerne padajú. Tento stav však vieme šikovne zakamuflovať a navrátiť vlasom objem a dĺžku. Nadpojených 120 prameňov pomocou spojov microring. Nadpojené vlasy sme farebne prispôsobili k vlasom klientky nakoľko bola so svojou farbou spokojná.  

Domáce farbenie vs. farbenie v kaderníctve. Aj keď ste sa doma snažili a využili všetky svoje schopnosti predsa to nevyšlo podľa Vašich predstáv? Nevadí, radi Vám pomôžeme s opravou. 

Ďalšia úžasná Balayage. Vlásky šetrne zosvetléné, ošetrené, hydratované. Aby nám zosvetlenie vydržalo čo najdlhšie pekné, je potrebné vlásky hydratovať správnymi prípravkami na to určéné. Neodporúčame používať vo veľkej miere šampóny s modrými alebo fialovými pigmentami nakoľko vlasy dehydrujú, čím nám z vlasov spravia vysušené "seno" s rozštiepenými končekmi. 

Premena ktorá stála za to. Klientka si odniesla z našej dielne 120 prameňov, 50cm dlhých vlasov nadpojených pomocou microringov, úžasné sebavedomie a veľký úsmev na tvári. Kompletne sme zmenili odtieň farby ktorý zákazníčke viac lichotil, viac ju zvýraznil a dodal tú správnu iskru.

Dofarbenie odrastov, oživenie a zjednotenie farby a nakoniec, strih podľa želania klientky. Mikádo je stále žiadané a pokiaľ je precízne prestrihané so správne zvoleným pracovným postupom, vyzerá úžasne. Veď posúďte sami. 

Melír spravený pomocou techniky BABYLIGHT v našom podaní, podškrtnutý našim rukopisom - vlnami.

Sťahovanie tmavej farby. Na stiahnutie nežiadúceho umelého pigmentu z vlasov sme použili odstraňovač, ktorý prerušuje oxidačné spojenie medzi molekulami umelých farbív. Po použití odstaňovača ostávajú vlasy zdravé a ošetrené.

Vysušené, krepovité a odrastené vlasy sme premenili na korunu krásy. Precízne vybratá farba, hydratačné ošetrenie, úprava strihu a nakoniec vlny.

Zjednotenie tónu a úplné odstránenie nežiadúcej žltej z vlasov. Vlasy sú ošetrené, hydratované a pripravené robiť radosť svojej majiteľke.

Predlžovanie vlasov. Nadpojených 80p, 40cm dlhých vlasov. Starostlivo vybraté vlasy podľa typu a farebne doladené tak, aby všetko spolu sedelo. Nadpojené pomocou spojov microring.